Referencie

O mne slovami druhých

Spokojnosť klientov je aj moja spokojnosť.

"Máš skutočný dar pomôcť ľuďom spojiť sa so sebou samým."

Boris R.
Kouč a Spisovateľ

"Tvoje sprevádzanie formou rozhovorov a thetahealing terapií, mi pomohlo sa rozhodnúť konečne zmeniť veci v mojom živote. Presťahoval som sa a našiel si prácu. Oboje v pomerne krátkom čase."

Branislav K.
Finančný analytik

"Ak sa rozhodujete, či skúsiť koučing s Jankou, povedzte si ÁNO a choďte do toho. Pod jej láskavým, profesionálnym a hlboko ľudským vedením nebudete míňať Váš drahý čas. Má schopnosť preniknúť až k Vášmu jadru, k Vašej podstate, intuitívne, vnímavo a majstrovsky Vás povedie tak, aby ste sa posúvali iba dopredu. V jej osobnosti nájdete záruku, že ste sa rozhodli veľmi správne."

Mgr. Tatiana Husárová, MBA
Slovenka roka 2020

"Sedenia s Jankou sú naozaj liečivé. Či už si vyberiete Access Bars, ThetaHealing alebo inú formu terapia, určite neoľutujete. V Jankinom priestore si určite vytvoríte svoj bezpečný prístav pre seba a svoje vnútro. Tak ako ja."

Sara M.

"Chcem sa ti poďakovať za dnešné sedenie, Janka. Bola som už u viacerých theta healerov, no to dnešné sedenie malo pre mňa obrovský zmysel, nakoľko som riešila hlboké pocity smútku a s tvojou pomocou som išla do detstva, ktoré s daným stavom naozaj súviseli. Ďakujem za nastolenie psychologického bezpečia, cítila som sa tak, že to povedať môžem slobodne. Dovolila som si pustiť emócie. Pre mňa malo zmysel to, že ma vôbec nepoznáš a že sa ti podarilo trafiť do takých skrytých tém vo vzťahu k otcovi. Ďakujem ti za to naozaj. Ešte stále to pracuje. Teším sa na ďalšie sedenie."

Veronika J.
Sprievodkyňa v cestovnom ruchu

"Tvoja práca má určite vyššiu hodnotu ako si za ňu pýtaš. To, ako sa vieš prepojiť s človekom a čo má vďaka tebe možnosť zažiť, je veľmi silný zážitok a ty máš veľký dar. Ďakujem, že som mohla zažiť samu seba z iného uhla pohľadu."

Stanislava L.

Ste pripravený posunúť sa?

Zlepšite samých seba a posuňte svoj živote na úroveň, o ktorej ste si možno nedovolili ani snívať. Zmena vždy začína u nás.