Bilančný koučing

BILANČNÝ KOUČING

UDRŽUJTE SI V PAMÄTI VLASTNÉ ÚSPECHY

Jana Sol

Ľudská myseľ postupne vypúšťa a zľahčuje naše vlastné úspechy. A niekedy máme pocit, že naše úspechy v porovnaní s inými sú bezvýznamné.
Časom si spomíname viac na zlyhania a strach z neúspechu nás môže zväzovať.

Počuli ste už o impostor syndróme? Je to psychologický jav, ktorý popisuje situáciu, kedy jednotlivec má pocit, že jeho úspechy sú výsledkom náhody, a nie skutočnej schopnosti či úsilia. Takéto osoby často pochybujú o svojej inteligencii, schopnostiach a kvalifikácii, a môžu sa obávať, že budú odhalené ako podvodníci. Preto sa impostor syndróm označuje aj ako syndróm podvodníka. 

Keď dovolíme našim strachom a pochybnostiam, aby prevzali kontrolu nad našimi myšlienkami, začíname slabnúť. Cítime sa skľúčene, máme pocit, že sa nám prestáva dariť. Sťahujeme sa viac do seba. Prestávame tvoriť. Opúšťame priestor vedomej tvorby a vchádzame do väzenia strachov a obáv. Často si ani neuvedomujeme aké obavy nám vládnu a akým strachom sa pri rozhodovaní prispôsobujeme.

Poďte to zmeniť!

Je pred vami nová výzva a vy pochybujete či a ako ju zvládnete?

Bilančný koučing je cesta ako sa obrzrieť za svojimi úspechmi, uzrieť svoje schopnosti, talenty a dary, ktoré ste v nich využili a vytvoriť si plán ako ich použiť aj teraz.

ČO VÁM BILANČNÝ KOUČING PRINESIE?

 • posilnenie sebavedomia 

 • sebadôveru vo vlastné schopnosti

 • poznanie svojich silných stránok

 • silu, energiu, odvahu a motiváciu pre nové výzvy
 • odvahu urobiť rozhodnutie, pred ktorým môžete práve stáť

ČÍM PRISPEJEM JA:

 • kladením otázok, ktoré by ste si sami pravdepodobne nepoložili
 • retrospekciou a zhrnutím vašich myšlienok, ktoré vyslovíte v úvahách a môžu vám uniknúť
 • trpezlivým tichom, keď budete hľadať svoju odpoveď
 • povediem vás k stanoveniu si reálnych ciešov
 • pomôžem vám vytíčiť si realizovateľné akčné kroky, ktoré medzi stretnutiami aj uskutočníte
 • zhodnotenie úspechov medzi stretnutiami

PRE KOHO JE KOUČING VHODNÝ

Pre každého, kto si chce budovať zdravé sebavedomie, kto chce vedome narábať so svojimi schopnosťami, nadobudnutými zručnosťami, prirodzenými darmi a talentmi. Budovanie sebavedomia a sebadôvery si vyžaduje aktívny prístup a ja vám ponúkam môj profesionálny sprievod.

KEDY JE BILANČNÝ KOUČING UŽITOČNÝ

 • keď vás čaká nová výzva a vy si chcete zozbierať všetky svoje silné stránky a schopnosti, aby ste si zvedomili, čím disponujete
 • na prelome rokov
 • pri zhodnocovaní kvartálnych úspechov, či akýchkoľvek iných časových úsekov podľa potreby
 • ideálny je pre pravidelné zvedomovanie si úspechov a budovanie si zdravého sebavedomia
Jana Sol

AKO KOUČING PREBIEHA

ÚVODNÁ KONZULTÁCIA

Každej spolupráci predchádza úvodná bezplatná 30-minútová konzultácia, kde si zladíme očakávania. Načrtnete mi vašu aktuálnu situáciu a čo je požadovaný výsledok na konci spolupráce. Ja vám predstavím spôsob spolupráce so mnou a uvediem vás do základov koučingu podľa kódexu ICF (International Coach Federation). Na záver si povieme, či je spolupráca perspektívna a dohodneme si termíny ako aj podmienky spolupráce.

DLHODOBÁ vs KRÁTKODOBÁ SPOLUPRÁCA

Keď máme zadefinované, čo potrebujete riešiť, dohodneme si dĺžku spolupráce. Bilancovať je možné aj na jednom stretnutí, nie je potrebná dlhodobá spolupráca. Ak chcete vedome a cielene budovať svoje sebavedomie a sebadôveru, dlhodobé a pravidelné bilancovanie je jednou z ciesť.

DLHODOBÁ SPOLUPRÁCA
Dohodneme si cieľ dlhodobej spolupráce a ako ho po 10 stretnutiach rozpoznáme. V priebehu spolupráce budeme plnenie cieľa hodnotiť a prehodnocovať. Každé stratnutie však bude mať aj vlastný cieľ, ktorý buď prispeje k naplneniu hlavného cieľa alebo bude riešiť aktuálnu situáciu, ktorá je pre vás v tej chvíli prioritná. Dlhodobá spolupráca má všetky vyššie uvedené benefity, prináša vám zefektívnenie a požadované zmeny v myslení. 

KRÁTKODOBÁ SPOLUPRÁCA
Ide o občasné samostatné stretnutia, ktoré riešia vždy aktuálnu situáciu. Odporúčam ju až, keď máte s koučingom skúsenosti, prípadne ste mojim bývalým klientom a potrebujete si popremýšľať o aktuálnej situácii, či konkrétnom probléme. Aj jedno stretnutie má svoj výsledok, no trvalú požadovanú zmenu, prinesie len dlhodobá spolupráca z mena v uvažovaní. Preto ide o transformačný koučing.

CENA

1 stretnutie: 50,-€  cena dlhodobo znížená o 50% z 100,-€ bez DPH (nie som platcom DPH).

Balík 10 stretnutí: 447,-€  cena dlhodobo znížená o 50% z 899,-€ bez DPH. Jedno stretnutie máte zdarma.

Stretnutie trvá štandardne 60-minút a môže prebehnúť osobne v Bratislave alebo online. Ako komu vyhovuje. 

PREČO SOM TAK VÝRAZNE ZNÍŽILA CENY?​

Našla som si ďalší zdroj príjmu, ktorý mi dáva väčšiu časovú a finančnú slobodu, čo mi umožňuje plniť moje poslanie a pomáhať ľuďom v dostupných cenách.

Pôvodná cena odrážala moju investíciu do vzdelania a energiu, ktorú do mojej práce vkladám. 

KLIENTOV SI VYBERÁM​

Klientov si vyberám podľa toho, kto chce naozaj svoj život zmeniť. 

Neprijímam do spolupráce klientov, ktorým hovoria, že chcú život zmeniť, no v skutočnosti im ich situácia vyhovuje a hľadajú iba ďalšieho človeka, ktorého by obvinili zo svojho neúspechu.

Keď sa vydáte so mnou na cestu, zmena sa začne diať.

Ste pripravený na zmenu?

"Ak sa rozhodujete, či skúsiť koučing s Jankou, povedzte si ÁNO a choďte do toho. Pod jej láskavým, profesionálnym a hlboko ľudským vedením nebudete míňať Váš drahý čas. Má schopnosť preniknúť až k Vášmu jadru, k Vašej podstate, intuitívne, vnímavo a majstrovsky Vás povedie tak, aby ste sa posúvali iba dopredu. V jej osobnosti nájdete záruku, že ste sa rozhodli veľmi správne."

Mgr. Tatiana Husárová, MBA
Slovenka roka 2020

"Tvoje sprevádzanie formou rozhovorov a thetahealing terapií, mi pomohlo sa rozhodnúť konečne zmeniť veci v mojom živote. Presťahoval som sa a našiel si prácu. Oboje v pomerne krátkom čase."

Branislav K.
Finančný Analytik

"Sedenia s Jankou sú naozaj liečivé. Či už si vyberiete Access Bars, ThetaHealing alebo inú formu terapia, určite neoľutujete. V Jankinom priestore si určite vytvoríte svoj bezpečný prístav pre seba a svoje vnútro. Tak ako ja."

Sara M.

"Máš skutočný dar pomôcť ľuďom spojiť sa so sebou samým."

Boris R.
Kouč a Spisovateľ

"Chcem sa ti poďakovať za dnešné sedenie, Janka. Bola som už u viacerých theta healerov, no to dnešné sedenie malo pre mňa obrovský zmysel, nakoľko som riešila hlboké pocity smútku a s tvojou pomocou som išla do detstva, ktoré s daným stavom naozaj súviseli. Ďakujem za nastolenie psychologického bezpečia, cítila som sa tak, že to povedať môžem slobodne. Dovolila som si pustiť emócie. Pre mňa malo zmysel to, že ma vôbec nepoznáš a že sa ti podarilo trafiť do takých skrytých tém vo vzťahu k otcovi. Ďakujem ti za to naozaj. Ešte stále to pracuje. Teším sa na ďalšie sedenie."

Veronika J.
Sprievodkyňa v cestovnom ruchu

"Tvoja práca má určite vyššiu hodnotu ako si za ňu pýtaš. To, ako sa vieš prepojiť s človekom a čo má vďaka tebe možnosť zažiť, je veľmi silný zážitok a ty máš veľký dar. Ďakujem, že som mohla zažiť samu seba z iného uhla pohľadu."

Stanislava L.

Jana Sol Bičanová

certifikovaná ikigai, biznis, life koučka

Podporujem jednotlivcov, manažérov aj tímy, aby rozvíjali svoje talenty, hlbšie pochopili vlastnú podstatu a dosiahli pozitívnu transformáciu v pracovnom aj osobnom prostredí. Objaviť, čo vás skutočne napĺňa a prináša šťastie, je neskutočný zážitok. Dovoľte, aby som bola vašou sprievodkyňou.

Som propagátorkou japonského konceptu hľadania zmyslu života IKIGAI a tvorkyňou rôznych transformačných programov vychádzajúcich z neho. Som presvedčená, že každý by mal poznať svoj dôvod, prečo každé ráno vstať z postele a smerovať k naplnenej dlhovekosti.

Som aj certifikovanou transfromačnou koučkou a riadim sa kódexom Medzinárodnej asociácie koučov (ICF).

Jana sol

Prečo si na cestu osobného rozvoja vybrať práve mňa?

Skúsenosti

Osobné aj profesné

Vzdelanie

Neustále sa vzdelávam

Empatia

Hlboké prepojenie s klientom

Zrozumiteľnosť

Jasná komunikácia

Spojte sa so mnou

Záujem či otázky?

Zaujali vás niektoré z kurzov, či školení. Neváhajte ma kontaktovať cez formulár.

Chcete sa registrovať na niektorý z kurzov, či školení? Napíšte cez formulár a budem vás kontaktovať.

Pripravím aj školenie na mieru. Stačí napísať a dohodneme sa.

O 20 rokov budeš ľutovať viac to, čo si neurobil ako to, čo si urobil.

Mark Twain

Kontaktý formulár - Napíšte mi