Access Bars

ACCESS BARS®

Čo ak existuje jednoduchý spôsob, ako byť šťastný?

access bars 2

Čo keby existoval jednoduchý spôsob, ako sa zbaviť stresu, stíšiť vnútorného sabotéra a získať lepší spánok? Spôsob ako sa zbaviť myšlienok, pocitov a emócií, ktoré vám uviazli v hlave a držia vás zaseknutých na jednom mieste? 

Skúsili ste jogu, meditácie, vylúčili kofeín a stále sa cítite zahltený, stresovaný a vyčerpaní. Často reagujete aj na tie najmenšie podnety, na najmenej dôležité veci?

Alebo možno nedokážete vypnúť svoju myseľ bez ohľadu na to, čo skúšate? Cítite stres, únavu, úzkosť alebo obavy?

⭐️ Čo keby existoval spôsob, ako znížiť hluk vo vašej hlave bez toho, aby ste museli hodiny sedieť v jaskyni alebo meditovať?
⭐️ Čo keby ste mohli stlačiť tlačidlo a stlmiť ten hlas vo vašej hlave, ktorý vám hovorí, že nie ste dosť dobrý/á alebo že nemôžete dosiahnuť to, po čom túžite?

Čo ak je možné niečo iné? Čo ak existuje spôsob ako to zmeniť?

Existuje! A volá sa Access Bars®

ČO JE ACCESS BARS?

„Barsy“ je označenie pre 32 bodov na hlave, kde ukladáme naše myšlienky, pocity, emócie, rozhodnutia, postoje a nápady z našich životov. To, čo si v týchto bodoch ukladáme, sa časom stáva našimi obmedzeniami, ktoré spôsobujú problémy v mnohých oblastiach nášho života.

AKO ACCESS BARS FUNGUJE

Vedeli ste, že na vašej hlave je 32 bodov, ktoré pri jemnom dotyku bez námahy a ľahko uvoľnia všetko, čo vám neumožňuje dosiahnuť v živote to, po čom túžite? Tieto body obsahujú všetky myšlienky, nápady, presvedčenia, emócie a úvahy, ktoré ste si uložili v akomkoľvek živote.

Veda nám hovorí, že naše myšlienky ovplyvňujú naše molekuly a opakujúce sa negatívne myslenie môže byť uložené v tele, čo spôsobuje choroby, poruchy a starnutie. Access Bars® je energetická terapia navrhnutá tak, aby uvoľnila tieto myšlienky, a tým vyliečila fyzické, mentálne a emocionálne aspekty prostredníctvom techniky nazývanej hovorovo aj „barsy“.

Tento účinný, praktický telesný proces pozostáva z ľahkého držania 32 bodov na hlave (barsov), aby sa uvoľnili elektromagnetické zložky myslenia. Jeden proces Bars spustí tok energie, ktorá dokáže uvoľniť roky zafixovaných nefunkčných názorov, úsudkov, negatívnych pocitov a obmedzujúcich presvedčení, ktoré vás brzdia vo všetkých oblastiach života, a ktoré môžu spôsobiť aj rôzne ochorenia.

AKO VÁM ACCESS BARS® MÔŽE POMÔCŤ

Access Bars® pomohlo už tisícom ľudí zmeniť mnohé aspekty ich života. To zahŕňa spánok, zdravie, hmotnosť, peniaze, intímny život, vzťahy, úzkosť, stres a oveľa viac! Nemáte čo stratiť, prinajhoršom budete mať pocit, že ste práve absolvovali najlepšiu „masáž“ svojho života. V najlepšom prípade sa celý váš život môže úplne ľahko zmeniť na niečo väčšie.

Zmeny, ktoré môžete pocítiť vďaka Access Bars:

 • Odstránenie bolesti
 • Odstránenie problémov s migrénou, alergiou, astmou, ekzémom
 • Naštartovanie samoliečebných procesov v tele, zrýchlenie hojenia a rehabilitácie po lekárskych zákrokoch alebo úrazoch
 • Uvoľnenie stresu a napätia
 • Pomoc pri obtiažnych životných situáciách
 • Odbúranie únavy a vyčerpanosti, nedostatku životnej energie
 • Odstránenie psychických problémov ako depresie, úzkosti, strachy, fóbie
 • Zkľudnenie hyperaktivity u detí
 • Vedie k celkovému rozvoju osobnosti na psychickej a fyzickej úrovni
 • Hlbšia relaxácia a neprerušovaný spánok
 • Vhodný pre autistov a ľudí s Alzheimerom
 • Menej reakčnosti na podnety a viac pocitu pokoja
 • Klient sa po terapii cíti uvoľnený, spokojný a bezstarostný
access bars
sedenie Jana Sol
lehatko access bars jana sol

AKO PROCESS ACCESS BARS® PREBIEHA

ČO OČAKÁVAŤ POČAS SEDENIA ACCESS BARS®

Podobne ako pri iných sedeniach energetického liečenia, ako je Reiki, budete ležať tvárou nahor na masážnom stole, úplne oblečení a ja budem postupne držať konkrétne body a ich zostavy na vašej hlave. Na hlave je 32 bodov, ktorých sa budem počas sedenia jemne dotýkať a držať ich.

Proces môže prebehnúť v tichu, alebo v rozhovore. Je to vaša chvíľa, váš proces, ja sa prispôsobím vašej potrebe. Môže sa stať, že vám začnú nabiehať otázky, ktoré budete chcieť vysloviť, prípadne zdieľať pocity, či myšlienky, ktoré sa v procese objavia.

Ak to bude vhodné, pomôžem vám odomknúť vašu vnútornú múdrosť, a umožniť vám vedieť to, čo už viete, len si toho nie ste vedomí.

Keď si budete viac uvedomovať voľby a možnosti, ktoré máte k dispozícii, budete schopní vybrať si a vytvoriť si život, po akom skutočne túžite. Toto je pre vás príležitosť zbaviť sa všetkého, čo vás brzdí!

Každý proces Access Bars® môže uvoľniť obmedzenia v rôznych oblastiach vášho života, ktoré si niesli celé vaše generácie. O mnohých ani neviete, že ich máte a prejavia sa niekedy formou „nového“ strachu, či pochybností.

Access Bars® je neuveriteľne výživný a relaxačný proces, ktorý odstraňuje obmedzenia vo všetkých aspektoch vášho života, ktoré ste ochotní zmeniť! Otvorí vám možnosti pre zmenu života.

AKO ČASTO BARSY OPAKOVAŤ?

Barsy sú súčasťou procesu vašej životnej zmeny. Chcete sa pohnúť z miesta, potrebujete ničo uvoľniť a možno to neviete ešte pomenovať.

Ak s barsami iba začínate, určite odporúčam absolvovať aspoň 5 sedení za sebou. V závislosti od vašej aktuálnej situácie by mal byť rozostup medzi týmito prvými 5 sedeniami 1 týždeň.

Neskôr môžeme pokračovať v intervale stretnutí 1x za 2 týždne, či za mesiac.

Môže vám stačiť aj iba zopár stretnutí. Možno ste na ceste osobného rozvoja už dlhšie, možno konkrétnu tému riešite už dlhšie a proces Access Bars® ho už iba dočistí a uvoľní z energetického poľa vášho tela.

Odpovede získate po prvých procesoch. 

OSOBNÉ STRETNUTIE

Barsy robím osobne v Bratislave na Gogoľovej 18.

CENA

1 stretnutie: 50,-cena dlhodobo znížená zo 70,-€ bez DPH (nie som platcom DPH).

Balík 10 stretnutí: 450,-cena dlhodobo znížená z 620,-€ bez DPH.
Jedno stretnutie máte zDARma. Balík má platnosť 12 mesiacov.

Stretnutie trvá štandardne 60-70 minút.

"Ak sa rozhodujete, či skúsiť koučing s Jankou, povedzte si ÁNO a choďte do toho. Pod jej láskavým, profesionálnym a hlboko ľudským vedením nebudete míňať Váš drahý čas. Má schopnosť preniknúť až k Vášmu jadru, k Vašej podstate, intuitívne, vnímavo a majstrovsky Vás povedie tak, aby ste sa posúvali iba dopredu. V jej osobnosti nájdete záruku, že ste sa rozhodli veľmi správne."

Mgr. Tatiana Husárová, MBA
Slovenka roka 2020

"Tvoje sprevádzanie formou rozhovorov a thetahealing terapií, mi pomohlo sa rozhodnúť konečne zmeniť veci v mojom živote. Presťahoval som sa a našiel si prácu. Oboje v pomerne krátkom čase."

Branislav K.
Finančný Analytik

"Sedenia s Jankou sú naozaj liečivé. Či už si vyberiete Access Bars, ThetaHealing alebo inú formu terapia, určite neoľutujete. V Jankinom priestore si určite vytvoríte svoj bezpečný prístav pre seba a svoje vnútro. Tak ako ja."

Sara M.

"Máš skutočný dar pomôcť ľuďom spojiť sa so sebou samým."

Boris R.
Kouč a Spisovateľ

"Chcem sa ti poďakovať za dnešné sedenie, Janka. Bola som už u viacerých theta healerov, no to dnešné sedenie malo pre mňa obrovský zmysel, nakoľko som riešila hlboké pocity smútku a s tvojou pomocou som išla do detstva, ktoré s daným stavom naozaj súviseli. Ďakujem za nastolenie psychologického bezpečia, cítila som sa tak, že to povedať môžem slobodne. Dovolila som si pustiť emócie. Pre mňa malo zmysel to, že ma vôbec nepoznáš a že sa ti podarilo trafiť do takých skrytých tém vo vzťahu k otcovi. Ďakujem ti za to naozaj. Ešte stále to pracuje. Teším sa na ďalšie sedenie."

Veronika J.
Sprievodkyňa v cestovnom ruchu

"Tvoja práca má určite vyššiu hodnotu ako si za ňu pýtaš. To, ako sa vieš prepojiť s človekom a čo má vďaka tebe možnosť zažiť, je veľmi silný zážitok a ty máš veľký dar. Ďakujem, že som mohla zažiť samu seba z iného uhla pohľadu."

Stanislava L.

Spojte sa so mnou

Záujem či otázky?

Zaujali vás niektoré z kurzov, či školení. Neváhajte ma kontaktovať cez formulár.

Chcete sa registrovať na niektorý z kurzov, či školení? Napíšte cez formulár a budeme vás kontaktovať.

Pripravím aj školenie na mieru. Stačí napísať a dohodneme sa.

Kontaktý formulár - Napíšte mi

  O 20 rokov budeš ľutovať viac to, čo si neurobil ako to, čo si urobil.

  Mark Twain