Certifikovaný Access Bars® Kurz

ACCESS BARS® CERTIFIKOVANÝ KURZ

1-dňový certifikovaný kurz oprávňujúci k poskytovaniu procesu Access Bars®

Pokiaľ vás láka naučiť sa jednoduchú, ale veľmi účinnú metódu Access Bars®, potom je táto stránka určená priamo vám.

Počas jedného dňa sa oboznámite s Access Consciousness® a naučíte sa kompletnú techniku Access Bars®, ktorú vám sprostredkuje certifikovaná praktička so skúsenosťami v poskytovaní kompletného procesu Access Bars ®.

Kurz ukončíte medzinárodným certifikátom, ktorý vás oprávňuje poskytovať Access Bars® sedenia po celom svete.

Access Bars® je silný nástroj osobného rozvoja, ktorý umožňuje zmenu a uzdravenie, a tiež dosiahnutie vnútornej pohody a pokoja. Viac o procese Access Bars®.

Chcete prežiť deň plný pozitívnych zmien a naučiť sa niečo, čo môže pomôcť nielen vám, ale aj vašim blízkym? Naučím vás, ako využívať túto jedinečnú metódu na zlepšenie kvality vášho života. Kurz je vhodný pre každého, kto má chuť sa niečo nové naučiť a zároveň si dopriať relaxáciu a uvoľnenie. Nemusíte mať žiadne predchádzajúce skúsenosti – všetko vám vysvetlím a povediem vás krok za krokom.

Po absolvovaní kurzu budete schopní túto metódu používať s ľahkosťou a radosťou. Tak neváhajte a príďte objaviť svoj potenciál a možnosti, ktoré vám Access Bars® ponúka. 

⭐️ Čo keby existoval jednoduchý spôsob, ako sa zbaviť stresu, stíšiť vnútorného sabotéra a získať lepší spánok? 
⭐️ Čo keby existoval spôsob, ako znížiť hluk vo vašej hlave bez toho, aby ste museli hodiny sedieť v jaskyni alebo meditovať?
⭐️ Čo keby ste mohli stlačiť tlačidlo a stlmiť ten hlas vo vašej hlave, ktorý vám hovorí, že nie ste dosť dobrý/á alebo že nemôžete dosiahnuť to, po čom túžite?
⭐️ Čo keby existoval spôsob ako by ste toto všetko mohli sami sprostredkovať ďalším ľuďom?

Existuje! A volá sa Access Bars®.

ČO JE ACCESS BARS?

Barsy“ je označenie pre 32 bodov na hlave, ktoré keď sú jemne stimulované, uvoľňujú napätie v mozgu. Tieto body sú spojené s rôznymi aspektmi života,  myšlienok, pocitov, emócií, rozhodnutí, postojov a nápadov. Jednotlivé body súvisia s oblasťami života ako sú vzťahy, peniaze, práca, zdravie, stres, kreativita apod.

S jemným dotykom uvoľňujeme nielen telo, ale aj myseľ, čím postupne znižujeme elektromagnetický náboj, ktorý obklopuje naše myšlienky, predstavy, postoje, rozhodnutia a domnienky, ktoré nás často obmedzujúce. Táto metóda nám umožňuje zvýšiť pozitívny prístup k životu a odblokovať potenciál, ktorý sme možno doteraz nedostatočne využívali. A to všetko s jednoduchosťou, ktorá umožňuje aj deťom osvojiť si ju s ľahkosťou.

Na Barsoch „profituje“ prijímajúci ale aj dávajúci.

Barsy sú tak jednoduché, že ich s prehľadom zvládnu aj deti, dokonca im idú ľahšie ako dospelým.

VIAC O PROCESE ACCESS BARS®

KTO VÁS KURZOM PREVEDIE?

Som Jana Sol Bičanová, certifikovaná praktička a facilitátorka Access Bars®. Každodenne pracujem s modalitou, nástrojmi a technikami Access Consciousness® a mám skúsenosti s individuálnymi sedeniami Access Bars®. 

PRE KOHO JE KURZ ACCESS BARS® VHODNÝ:

 • Ak sa chcete oboznámiť s modalitou Access Consciousness® a jej základnými nástrojmi.
 • Ak chcete začať profesionálne poskytovať proces Access Bars®.
 • Ak sa chcete stať facilitátorom Access Bars® a viesť vlastné kurzy potrebujete absolvovať 3x kurz Access Bars® u rôznych facilitátorov.
 • Ak máte deti, je to pre ne nádherný a efektívny proces, ktorý im umožňuje školu zvládať s väčšou ľahkosťou (učenie ako aj vzťahy v nej) 
 • Ak ste masér, terapeut, kouč, pedikérka, kozmetička a hľadáte ďalšiu službu do svojho portfólia, ktorá bude pre klientov pridanou hodnotu.
 • Ak ste dvojica, ktorá pre seba hľadá nástroj, ktorým si navzájom môžu prispieť k zlepšeniu života a teda aj vzťahu.
 • Vo wellnes, holistických a masážnych centrách.
Tento kurz otvára bránu k novým možnostiam vo vašom živote. Získate schopnosť aktivovať všetkých 32 energetických bodov „barsov“. 

TERMÍNY NAJBLIŽŠÍCH KURZOV

Kurzy robím vo veľmi malej skupine 2-4 ľudí, čím máte zabezpečený môj individuálny prístup.

Jana Sol

AKO KURZ PREBIEHA

V prvej časti sa povenujeme teórií, ku ktorej dostanete aj podrobný manuál. Oboznámite sa aj so základnými nástrojmi Access Consciousness®. Naučíte sa nájsť a držať všetkých 32 bodov na hlave. 

V druhej časti budete ako budúci praktici Access Bars® praktikovať. Barsy 2x prijmete a 2x poskytnete. 
Akékoľvek otázky sú počas celého kurzu vítané. Vnímam to tak, že nie je náhoda aké témy si so sebou účastíci prinesú.

Tento kurz je certifikovaný a oprávňuje vás oficiálne poskytovať proces nielen rodine ale aj platiacim klientom. 

Nevyžadujú sa žiadne zručnosti ako podmienka absolvovania kurzu. 

ČO MÔŽE ABSOLVOVANIE ACCESS BARS PRINIESŤ DO ŽIVOTA:

⭐️ motiváciu
⭐️ jasnú myseľ
⭐️ pocity radosti a šťastia
⭐️ uvoľnenie
⭐️ zlepšenie spánku
⭐️ zmiernenie príznakov depresie a úzkosti
⭐️ schopnosť zvládať stres a preťaženie

ČO ZÍSKATE A DOZVIETE SA NA KURZE:

základné a veľmi silné nástroje osobného rozvoja modality Access Consciousness, ktoré menia životy ľuďom po celom svete
✅ naučíte sa ako poskytnúť Access Bars svojim klientom, či rodinným príslušnikom a priateľom
✅ dáte aj dostanete 2 procesy Access Bars
✅ manuál s teóriou a popisom všetkých 32 bodov
mapu s umiestnením dotykových bodov na hlave
 
Môžete sa pýtať všetko, čo vás zaujíma a práve vďaka tomu žiadne dva kurzy nie sú rovnaké.
Po absolvovaní kurzu získate certifikát, ktorý vás oprávňuje poskytovať proces Access Bars aj svojim klientom. Rozbehnite si svoju vlastnú prax.
Access Bars už zmenili život tisíckam ľudí v rôznych životných oblastiach.

KDE KURZ PREBIEHA

Kurz prebieha osobne v mojich priestoroch v Bratislave na Gogoľovej 18. 

V blízkosti je veľké parkovisko. Dostupnosť MHD je autobusmi 80, 91, 96,99

CENA

 • Dospelý 300 €
 • Dospelý opakujúci kurz 150€
 • Deti nad 15 rokov 150€
 • Deti do 15 rokov zdarma
sedenie Jana Sol
lehatko access bars jana sol

VYJADRENIA TÝCH, ČO UŽ ACCESS BARS ABSOLVOVALI

💯 “Už viac nie som tou matkou, ktorá celý čas kričí. Naša rodina je uvoľnená a šťastná.”
💯 “Rozhodne je to život meniaci kurz.”
💯 “Po barsoch už nemávam záchvaty paniky, úzkosti a som schopná začať žiť. Priniesli mi viac radosti a energie, mojej skutočnej energie.”
💯 “Moja zlosť odišla. Zvikla som bojovať za, či proti všetkému a toto teraz nemám. Zmenil sa mi život.”
💯 “Skvelá kombinácia aj s ďalšími terapiami. To čo inde uvoľňujem slovom, barsy mi uvoľnia z tela a z hlbších úrovní podvedomia. Je to úžasný efekt a po mnohých rokoch, kedy nič nefungovalo, cítim úľavu.”

Kratučké videá, kde sa dozviete ako Access Bars pomohol mnohým ľuďom.

ACCESS BARS® A VÝSKUM

V roku 2015 sa renomovaný neurovedec Dr. Jeffrey Fannin zameral na štúdium neurologických účinkov metódy Access Bars® výskumom na 60 účastníkoch. Analyzovaním mozgových vĺn pred a po sedeniach Access Bars odhalil až 85% zvýšenie koherencie mozgu, umožňujúceho rýchlejšiu a presnejšiu prácu mozku. Tieto zistenia ukazujú, že Access Bars nesie so sebou pozitívne neurologické účinky, porovnateľné s tými, ktoré zažívajú skúsení meditujúci, a to s okamžitými výsledkami.

V roku 2017 podnikla Dr. Terrie Hope, PhD. DNM, ďalší významný výskum, ktorý sa sústredil na účinky Access Bars® na úzkosť a depresiu. Jej práca, publikovaná v časopise Journal of Energy Psychology, odhalila pôsobivé výsledky:

– Závažnosť symptómov úzkosti klesla v priemere o 84,7%.
– Závažnosť symptómov depresie poklesla v priemere o 82,7%.
– Všetci účastníci preukázali zvýšenú koherenciu mozgu, umožňujúcu mozgu pracovať rýchlejšie a presnejšie.

Dr. Hope taktiež zaznamenala výrazný posun v pociťovaní účastníkov, ktorí pred 90-minútovým sedením prežívali pocity zlyhania, sebakritickosti a straty potešenia. Po skončení sedení všetci účastníci potvrdili, že 100% týchto príznakov bolo úspešne vyriešených. Celkovo naznačuje, že metóda Access Bars nielenže znižuje symptómy úzkosti a depresie, ale tiež prispieva k celkovému zlepšeniu neurologickej koherencie mozgu.

"Ak sa rozhodujete, či skúsiť koučing s Jankou, povedzte si ÁNO a choďte do toho. Pod jej láskavým, profesionálnym a hlboko ľudským vedením nebudete míňať Váš drahý čas. Má schopnosť preniknúť až k Vášmu jadru, k Vašej podstate, intuitívne, vnímavo a majstrovsky Vás povedie tak, aby ste sa posúvali iba dopredu. V jej osobnosti nájdete záruku, že ste sa rozhodli veľmi správne."

Mgr. Tatiana Husárová, MBA
Slovenka roka 2020

"Tvoje sprevádzanie formou rozhovorov a thetahealing terapií, mi pomohlo sa rozhodnúť konečne zmeniť veci v mojom živote. Presťahoval som sa a našiel si prácu. Oboje v pomerne krátkom čase."

Branislav K.
Finančný Analytik

"Sedenia s Jankou sú naozaj liečivé. Či už si vyberiete Access Bars, ThetaHealing alebo inú formu terapia, určite neoľutujete. V Jankinom priestore si určite vytvoríte svoj bezpečný prístav pre seba a svoje vnútro. Tak ako ja."

Sara M.

"Máš skutočný dar pomôcť ľuďom spojiť sa so sebou samým."

Boris R.
Kouč a Spisovateľ

"Chcem sa ti poďakovať za dnešné sedenie, Janka. Bola som už u viacerých theta healerov, no to dnešné sedenie malo pre mňa obrovský zmysel, nakoľko som riešila hlboké pocity smútku a s tvojou pomocou som išla do detstva, ktoré s daným stavom naozaj súviseli. Ďakujem za nastolenie psychologického bezpečia, cítila som sa tak, že to povedať môžem slobodne. Dovolila som si pustiť emócie. Pre mňa malo zmysel to, že ma vôbec nepoznáš a že sa ti podarilo trafiť do takých skrytých tém vo vzťahu k otcovi. Ďakujem ti za to naozaj. Ešte stále to pracuje. Teším sa na ďalšie sedenie."

Veronika J.
Sprievodkyňa v cestovnom ruchu

"Tvoja práca má určite vyššiu hodnotu ako si za ňu pýtaš. To, ako sa vieš prepojiť s človekom a čo má vďaka tebe možnosť zažiť, je veľmi silný zážitok a ty máš veľký dar. Ďakujem, že som mohla zažiť samu seba z iného uhla pohľadu."

Stanislava L.

Spojte sa so mnou

Záujem či otázky?

Nevyhovuje vám termín?

Napíšte mi a dohodneme si termín cez týždeň, či aj víkend.

Ideálne ak chcete prísť rovno vo dvojici, aby ste si následne mohli proces Access Bars vzájomne vymieňať.

Kontaktý formulár - Napíšte mi

  O 20 rokov budeš ľutovať viac to, čo si neurobil ako to, čo si urobil.

  Mark Twain